Album

Red, Black and White

Red, Black and White

Genre : Reggae
Released Date : 19 / Oct / 2010
  1. Red, Black & White Ft. Aysu Çöğür

Boğaz’ın ve dahi memleketin ilk reggae albümü!
Sınırlara inat, herkes için tek bir yaşam, tek bir aşk.. One love, one life..
Kara, Kızıl ve Beyaz insanlar aynı günesin altında yürüyor, türlü türküler söylüyorlar..
Enzo Ikah yakında Kadıköy Müzik etiketiyle yayınlayacağı ‘Red, Black and White’ albümünün sınırlı sayıdaki özel kaydını canlı performansıyla 15 Ekim’de İstanbul Live, 25 Ekim’de eSkiyEni sahnesinde paylaşıyor!
Reggae ve afrobeat sularında bir yol hikâyesi Enzo’nunkisi; tıpkı yaptığı müzik gibi dünyanın dört bir yanında ve sakin bir limana doğru, coşkuyla süzülüyor. Enzo Ikah barıs sarkılarını aşkla söylediği yürüyüsüne ilk albümüyle İstanbul’da devam ediyor.
Kongo’da kurduğu müziğini göç hikâyeleri ve İstanbul hayatıyla birlestiren Enzo Ikah, albümünü yine İstanbul’dan kıyak müzisyenlerle birlikte olusturduğu bandosuyla ve Oppa tZupa zound Zystem – OpzZz! dayanısmasıyla kaydetti.
Bu partide sunacağı ‘Red, Black and White’ sadece Enzo’nun değil aynı zamanda Boğaz’ın ve dahi memleketin ilk reggae albümüdür.
bANDiSTA da bu sıcak gecelerde yerini alarak iki yılı askın zamandır birlikte çalıstığı Enzo Ikah ile kurduğu müzikal, politik ve yasamsal dayanışmaya dost ve yoldaslarını da dahil ediyor!

Red, Black & White Ft. Aysu Çöğür // Red, Black and White
  1. Red, Black & White Ft. Aysu Çöğür // Red, Black and White